Fascape cz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fascape cz

123
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Jak jste na tom po RESETU ?

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Honz1nPec27




Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 24. 09. 08
Age : 31

Jak jste na tom po RESETU ? Empty
PříspěvekPředmět: Jak jste na tom po RESETU ?   Jak jste na tom po RESETU ? Icon_minitimeMon Sep 29, 2008 7:34 am

Tak mi sem napště, jak jste na tom po RESTARTU, ale pište jen 1x a svůj příspěvvek editujte a hlavně ať sem píšou ti, co po restartu hrají, třeba Anti Very Happy takže já to hrál zatím po Resetu 2 a půl hodink a mám Att, Def a Mage 70, Str asi 84, Range 68, Pray 99, Hp asi 91 a vyřešil jsem 4 Clue:1x Sara kite, 1x Sara legs, 1x Guthix legs a z druhýho 1x 3rd age robe top (Mage), takže sem vchechtanej strengh noob Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
21

21


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 23. 09. 08

Jak jste na tom po RESETU ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste na tom po RESETU ?   Jak jste na tom po RESETU ? Icon_minitimeMon Sep 29, 2008 11:59 am

daseto.att str def pray hp 99 a par full bandosu a dfska
Návrat nahoru Goto down
0 w n

0 w n


Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 25. 09. 08

Jak jste na tom po RESETU ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste na tom po RESETU ?   Jak jste na tom po RESETU ? Icon_minitimeMon Sep 29, 2008 12:09 pm

99 attack,99strength,99hp, 11 mage lol! 1 def, 60 prayer ---> Laughing
Návrat nahoru Goto down
Buri

Buri


Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 27. 09. 08

Jak jste na tom po RESETU ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste na tom po RESETU ?   Jak jste na tom po RESETU ? Icon_minitimeTue Sep 30, 2008 8:51 am

99 att,98def a str,99 hp,90 ranged,99 pray,64 magic 300M gilded kite full bandos 4dfs 2 arma sety a mrte dalsich junku king
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jak jste na tom po RESETU ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jste na tom po RESETU ?   Jak jste na tom po RESETU ? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jak jste na tom po RESETU ?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fascape cz :: General Category :: Návštěvní kniha-
Přejdi na: