Fascape cz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fascape cz

123
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Mám dotaz na admina tohoto fóra...

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Honz1nPec27




Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 24. 09. 08
Age : 31

Mám dotaz na admina tohoto fóra... Empty
PříspěvekPředmět: Mám dotaz na admina tohoto fóra...   Mám dotaz na admina tohoto fóra... Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 12:38 pm

Můžu dostat na starost nějakou část fóra? Kdyžtak bych chtěl buď Markeetplace nebo Galerie nebo Offtopic, jedno z toho, abych Vám kdyžtak ušetřil práci od spamerů Very Happy
Pochopím pokud tuto žádost zamítnete, je to Vaše věc...
Návrat nahoru Goto down
21

21


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 23. 09. 08

Mám dotaz na admina tohoto fóra... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mám dotaz na admina tohoto fóra...   Mám dotaz na admina tohoto fóra... Icon_minitimeThu Sep 25, 2008 6:11 am

Honz1nPec27 napsal:
Můžu dostat na starost nějakou část fóra? Kdyžtak bych chtěl buď Markeetplace nebo Galerie nebo Offtopic, jedno z toho, abych Vám kdyžtak ušetřil práci od spamerů Very Happy
Pochopím pokud tuto žádost zamítnete, je to Vaše věc...
prace se bude rozdelovat az tu bude vic lidi.nema cenu delat mody kdys jsou tu 4 regli lide.btw beru na vedomi
Návrat nahoru Goto down
Honz1nPec27




Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 24. 09. 08
Age : 31

Mám dotaz na admina tohoto fóra... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mám dotaz na admina tohoto fóra...   Mám dotaz na admina tohoto fóra... Icon_minitimeThu Sep 25, 2008 8:53 am

21 napsal:
Honz1nPec27 napsal:
Můžu dostat na starost nějakou část fóra? Kdyžtak bych chtěl buď Markeetplace nebo Galerie nebo Offtopic, jedno z toho, abych Vám kdyžtak ušetřil práci od spamerů Very Happy
Pochopím pokud tuto žádost zamítnete, je to Vaše věc...
prace se bude rozdelovat az tu bude vic lidi.nema cenu delat mody kdys jsou tu 4 regli lide.btw beru na vedomi
Děkuji mnohokrát...
Návrat nahoru Goto down
f0rm3l4k




Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 24. 09. 08

Mám dotaz na admina tohoto fóra... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mám dotaz na admina tohoto fóra...   Mám dotaz na admina tohoto fóra... Icon_minitimeThu Sep 25, 2008 11:05 am

hej ja ti psal prvni tak se dyztak taky pak hlasim
Návrat nahoru Goto down
0 w n

0 w n


Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 25. 09. 08

Mám dotaz na admina tohoto fóra... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mám dotaz na admina tohoto fóra...   Mám dotaz na admina tohoto fóra... Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 7:39 am

Please i want be a moderator too bounce rabbit Smile
Návrat nahoru Goto down
Leonoras




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 26. 09. 08

Mám dotaz na admina tohoto fóra... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mám dotaz na admina tohoto fóra...   Mám dotaz na admina tohoto fóra... Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 9:36 am

kdyžtak ci offtopic (kdyby náhodou)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mám dotaz na admina tohoto fóra... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mám dotaz na admina tohoto fóra...   Mám dotaz na admina tohoto fóra... Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mám dotaz na admina tohoto fóra...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Dotaz pl0x

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fascape cz :: General Category :: Návody a otázky-
Přejdi na: